Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дошкільний навчальний заклад розташований в 2-х одноповерхових будівлях,

загальною площею 695 кв.м., опалювальна площа — 506 кв. м. Проектна потужність закладу складає 50 місць (3 вікових  групи).

Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5 - годинним режимом роботи.

У даний час функціонує 2 дошкільні групи – 55 дітей та 1 ясельна група - 20 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, спортивно - ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячу городну ділянку, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, на улице

Оскільки, окремого приміщення для занять з фізкультури в ДНЗ не передбачено, спортивні свята та розваги відбуваються на майданчику та у групі, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор спортивні куточки.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, ізолятор відсутній.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням тощо.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на задовільному рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства.

Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.