Фестиваль народних звичаїв

Під такою назвою у дошкільному закладі  «Дзвіночок» було проведено тематичний день, присвячений зимовим святам Маланки та Василя, а  також народним звичаям, пов’язаних із ними.
У цей день, за традицією, хлопці й дівчата ходять від хати до хати, щедруючи, бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у Новому році. Щедрування супроводжується музикою, танцями.
Вихованці дошкільного закладу «Дзвіночок» завжди підтримують українські звичаї та обряди. Дітлахи, разом з вихователем старшої груп Скоромною Ю.М., радісно і весело щедрували в садочку біля новорічної ялиночки.

Дітлахи у національних костюмах співали щедрівок,  бажаючи  у цей  зимовий морозний день  здоров’я, достатку й усіляких гараздів.
Після таких колоритних щедрувань всіх дітей пригостили смачними цукерками! Хай сіється, родиться, добром повернеться в кожній хаті Рік Новий!

З 01.01.2021 змінились рахунки щодо оплати за харчування дітей в ЗДО. Просимо вас призупинити  оплату за  попередніми розрахунковими реквізитами, а здійснювати її тільки після отримання  платіжки за харчування з НОВИМИ РЕКВІЗИТАМИ.

Новорічні свята у "Дзвіночку"

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.
Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Наш педагогічний колектив, кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. Чудово оформлений музичний зал,  сучасний музичний репертуар. Діти були в захваті від незвичайних пригод, з задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи.
Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися   29 та 30 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз, Снігуронька, Бичок, Сніговик, звірята, сніжинки та інші персонажі.

Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Від Діда Мороза діти отримали солодкі подарунки.
Колектив  закладу дошкільної освіти щиро вітає малят та їх батьків зі святом!
Новий рік, Новий рік!
Щастя Вам на цілий рік,
Ще здоров’я і добра,
Хай святкує вся сім’я!
Будьте Ви завжди здорові,
Хай пригоди будуть нові,
Нові враження і люди,

Хай цей рік щасливим буде!

Миколай в садочку!

День Святого Миколая - довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. Сьогодні до малят ДНЗ "Дзвіночок" завітав Миколай. Але на свято він прийшов не з порожніми руками, а приніс радість, розваги та чудовий настрій. В цей день діти брали участь у різноманітних естафетах, конкурсах та грали в різноманітні ігри.

Миколай, Миколай!
Ти на свято поспішай!

19 грудня Україна відзначає один з найсвітліших, найрадісніших свят – День Святого Миколая. Найбільше цього свята чекають діти. До Богодухівського ДНЗ «Дзвіночок» Святий Миколай приходить щороку,

адже тут лише чемні, слухняні і добрі діти. Педагоги закладу разом з вихованцями зустрічають Миколая танцями, іграми, хороводами і усмішками.

"Зроби фото з хусткою"

Сьогодні в нашому садочку вперше відзначили День української хустки.

Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. У всіх  групах були проведені різноманітні заходи, які значно розширили знання дітей про хустину як давній символ української жіночності. Завершенням тематичного дня став яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою", в якому взяли участь вихованці та педагоги закладу.

07.12.2020

Відбувся методологічний семінар  (м.Київ) відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України з теми

"Дошкільна освіта в контексті ідей Нової української школи", в якому працівники нашого закладу взяли участь.