Наш садочок

«ДЗВІНОЧОК», ТО ДИТЯЧИЙ КРАЙ!

ЗАХОДЬ! ДИВУЙСЬ! МИЛУЙСЬ ТА ГРАЙ!

В одному із затишних куточків нашого міста Богодухова причаївся Дошкільний навчальний заклад №6 «Дзвіночок», який уже більше 100 років гостинно приймає діток у свої обійми.

У цьому закладі належним чином створені комфортні умови для перебування дітей віком від 2 до 6 років. Наш садочок затишний і привітний, у 3-х групах якого знайшли своїх друзів близько 80 дітей.

Весело і комфортно тут малечі, адже увесь колектив всю свою душу віддає дітям. Колектив садочка творчий, згуртований, відданий своїй справі. Досвідчені фахівці та молоді ініціативні спеціалісти пов’язують своє майбутнє із дітьми. Постійно перебувають у творчому пошуку та втілюють у життя новітні педагогічні технології.

.    У пошуках індивідуального підходу до кожної дитини, вихователі допомагають малюкам цікаво і корисно проводити свій час. Тож кожен день у садочку насичений цікавими і творчими заняттями, іграми, прогулянками.

Дитячий садок — це друга домівка. Тут по домашньому затишно. Дорослі приходять сюди, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати справжніми друзями. Діти ж у свою чергу тягнуться за знаннями, іграми та розвагами, тож кожен день у ДНЗ№6 — це своєрідне свято.

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ БУДЕТЕ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ!!!

Ми знаходимося за адресою: м. Богодухів, вул. В.Сахна, 52. Або ж зателефонуйте нам 3-22-62