Педагогічний колектив

Колектив дошкільного закладу «Дзвіночок» налічує 16 працівників, з них 3 педагоги. Дошкільний навчальний заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами:

1 завідувач, 3 вихователя, 1 музичний керівник.

Освітній рівень педагогів:

-         вища освіта – 2

-         середня спеціальна – 2

Фаховий рівень педагогів :

-         вища категорія – 1

-         спеціаліст – 2

Сьогодні у дошкільному закладі працюють талановиті і досвідчені педагогічні працівники, які створюють для дітей такий розвивальний простір, в якому їм затишно, радісно, зручно і цікаво. Педагоги садочка творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Скоромна Юлія Миколаївна

Глухівський педагогічний університет ім. О.Довженка

Педагогічний стаж - 2 роки

Єременко Ольга Валентинівна

Оренбурзьке педагогічне училище

Педагогічний стаж- 16 років

Духота Руслана Миколаївна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія ( студент)

Субота Надія Сергіївна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія ( студент)

Комфорт, затишок та сприятливу атмосферу у садочку створюють та підтримують не лише педагоги, а й обслуговуючий персонал. Це люди закохані в свою справу: справжні господині – помічники вихователів, завгосп, пралі, працівники харчоблоку, двірник, сторожі. Вони огортають своєю любов’ю кожного вихованця закладу, дбають про належні умови перебування та харчування малят, вміло допомагають педагогам у вихованні та розвитку дітей.

Міщенко Юлія Євгеніївна

Сестра медична старша , сестра медична з дієтичного харчування

Богодухівське медичне училище

Стаж роботи - 8 років

Шуба Людмила Анатоліївна

Завідувач господарством

Кравченко Катерина Дмитрівна

Горбань Катерина Олександрівна

Осадча Оксана Василівна

Батунова Олена Вікторівна

Кухар

Шигимага Олена Іванівна

Кухар

Мірошниченко  Наталія Володимирівна

Підсобний робітник

Василевська Ольга Василівна

Машиніст з прання білизни

Єременко Василь Миколайович

Двірник

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок ) №6 «Дзвіночок»  – рідний дім не тільки для дошкільників, а й для усього великого, дружного, ініціативного колективу. Тут кожна людина на своєму місці й працює із повною самовідданістю, реалізуючи себе як особистість, самовдосконалюючись, черпаючи натхнення й сили через спілкування з дитиною.